MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 6318836
nr 631 8836
Skrivbyrå
1910-tal, Jugendstil, längd: 69, djup: 37, höjd: 120
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 29 mars 2010
kl 17:39:06
100 kr
500 kr